V týždni od 29.5 do 2.6. sme mali tému Týždeň detskej radosti, do ktorého spadá aj Deň detí. Deti toho počas týždňa zažili naozaj mnoho, my s nimi 🙂 
V pondelok k nám zavítalo interaktívne divadlo s rozprávkou O perníkovej chalúpke a v popoludňajších hodinách k nám prišiel Gabo kúzelník, ktorý svojím originálnym humorom a predstavením ohúril všetky deti a aj dospelých. 
V utorok zrána sme sa prešli  k miestnemu parku, aby sme  sledovali prejazd  historických áut, ktorých bolo asi 100.  Potom sme išli späť do škôlky, kde deti čakalo malé občerstvenie. Nasledovala mega prekážková dráha, ktorú si navrhli deti samé. Odmena za zdolanie dráhy bola samozrejme sladká.  Neskôr bol obed a rozprávka pred spaním…
V stredu sme nabalili kufor auta a hor sa na piknik…. hot dogy, džúsiky, melón, voda, chrumky….
Ani sme nestihli všetko zjesť, čo sme mali pripravené…
Dievčatá  sa zahrali na doktorky a chlapci si zahrali futbal…. My sme si stihli dať fajnú kávu. Mali sme málo času a  veľa nápadov na hry.
Vo štvrtok sme navštívili miestne družstvo, aby sme videli zvieratká zblízka. Deti sa samozrejme tešili, že si ich mohli poobzerať, nakŕmiť a všeličo sa o nich dozvedieť. 
Ako bonus videli také krásne pávy, aké  nemajú ani v košickej Zoo. 
Záver týždňa uzatváralo kino s pukancami. Po ktorom odkväcli ako mávnutím čarovného prútika. Dôkaz pre nás, že týždeň  prežívali naplno a tešili sa z týchto krásnych letných detských dní. 
Budúci týždeň začíname s nacvičovaním rozlúčky s predškolákmi, tak nám držte palce.